Kurumsal

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu, yükseköğretim hayatını Balıkesir?de geçirecek öğrencilerimiz için en iyi alternatif olmayı hedefleyerek, kapılarını ilk kez 2017 yılında açtı.

Çağdaş ve modern bir yönetim anlayışı üzerine kurulan yurdumuzda güvenilirlik, kalite ve konfor temel esaslarımızdır. Alanında deneyimli bir psikolog olan yurt müdürümüz ise, kurumumuz için yönetimsel anlamda büyük bir artı değerdir.

Cadde üzerindeki yurdumuz, şehir merkezine ve Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesine kısa yürüyüş mesafesindedir. Çağış Kampüsü?ne ulaşım ise yurdumuzun hemen önündeki otobüs durağı ile çok kolaydır. Yurdumuzun yakın çevresinde hastane, eczane, market, lokanta, café gibi günlük ihtiyaçları karşılayacak pek çok mekân da bulunmaktadır.

Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu, konumuyla olduğu kadar bina içi donanımıyla da öğrencilerimize avantajlar sunar.

Baştan sona yenilenen yurt binamız ferahlık, konfor ve estetik ekseninde dizayn edilmiş, öğrencilerimizin burayı büyük bir ev ve sıcak bir aile ortamı olarak benimsemesi için her detay titizlikle düşünülmüştür.

Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu 1, 3, 4 ve 5 kişilik odalardan oluşmak üzere toplamda 86 yatak kapasitelidir.

Her odanın banyo ve tuvaleti ayrıdır. 7/24 sıcak su kullanılabilen odalarımızda fiber internet, dahili telefon ve televizyon vardır.

Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu, Balıkesir?de kalhvaltı ve yemek alternatifi sunan iki yurttan biridir. Kendi aşçılarımızın hazırladığı yemekler sayesinde, kahvaltı ve akşam yemeklerinin öğrencilerimiz için bir sorun olmaktan çıkmasını istiyor, kızlarımızın sağlıklı beslenmelerini amaçlıyoruz.

Yemekhane, kafeterya, çalışma salonu, dinlenme alanı ve bahçe gibi ortak alanların yanı sıra, sinema odası, spor odası ve hobi ve rehberlik odası gibi sosyal alanlarımız da Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerinin hizmetine sunulmuştur.

Öğrencilerimizin boş valizlerini koyabilecekleri valizhanemiz, çamaşırlarlarını yıkayıp ütüleyebilecekleri çamaşır odamız ve temel ilkyardım imkânı sunan revirimiz de yine öğrencilerimizin rahat ve konforu için düşünülmüştür.

MENÜLER

ODALARIMIZ

İLETİŞİM & SOSYAL MEDYA

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu No:50 D:23 Balıkesir
+90 266 502 0 502
+90 505 066 30 10
info@bilgehatunyurt.com